Mūsų verslas Lietuvoje


Lietuvoje turime du biurus: Vilniuje ir Kaune. Mūsų Vilniaus biuras buvo įkurtas 1996 m., o Kauno biuras – 2011 m. 

Turėdami daugiau nei 40 darbuotojų ir šimtus klientų, esame vieni iš didžiausių apskaitos paslaugų teikėjų Lietuvoje. Mūsų klientai įvairūs - nuo pradedančių verslą bendrovių iki dešimčių NYSE, NASDAQ ir Frankfurto biržose kotiruojamų bendrovių. Vienas dalykas vienija mūsų klientus – tai tarptautinės bendrovės – didžioji mūsų klientų dalis priklauso užsienio firmoms. 

Specializavimasis aptarnaujant šias tarptautines bendroves suteikė mums daug žinių tarptautinio verslo klausimais. Ši įvairi klientų bazė taip pat išmokė mus dirbti su praktiškai bet kuria didele buhalterine programine įranga.

Kokybė visada buvo mūsų svarbiausias prioritetas. Savo darbe naudojame vidinį mūsų buhalterių auditą, siekdami užtikrinti jų darbo kokybę. Bendrovė turi ISO 9001:2008 kokybės pažymėjimą, taip pat esame įsigiję atsakomybės draudimą, padengianti visas galinčias pasitaikyti klaidas.
:

Aukštos kokybės Buhalterinė apskaita ir Mokesčių konsultacijos

Tarptautinių klientų aptarnavimas, naudojantis patirtimi

Patikimas finansų valdymas - vienas iš kertinių akmenų mūsų sėkmingame versle. Mes padedame šimtams tarptautinių ir vietinių įmonių vykdyti  verslą Lietuvoje. Kiekvienas klientas mums svarbus, nepaisant įmonės dydžio, apyvartos ar veiklos srities.

Turime daugiau kaip 40 patyrusių specialistų, teikiančių aukšto lygio mokesčių ir apskaitos paslaugas plačiam ratui klientų, įsikūrusių ar ketinančių vykdyti veiklą Lietuvoje.

Daugiau skaitykite Apie Mus

Mes esame ISO 9001 sertifikuota įmonė

Leinonen Lithuania įgijo Bureau Veritas ISO 9001:2008 kokybės sertifikatą.
Šis sertifikatas patvirtina, kad mūsų kompanija įgyvendino
ir vadovaujasi sertifikuota
vadybos sistema bei kokybės valdymo principais, kurie yra
pripažįstami tarptautiniu mastu. Turima kokybės vadybos sistema užtikrina, kad mūsų teikiamos apskaitos paslaugos klientams yra aukštos kokybės ir yra orientuota į kliento specifinius poreikius.


Vieną kartą per ketvirtį gaukite trumpą santrauką pagrindinių naujienų, kurios gali įtakoti Jūsų verslo finansus:


Latest news

Nuo 2019 metų Bendrovės privalės atskleisti savo tikruosius naudos gavėjus Dec 17

Informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. visiems Lietuvos Respublikoje įsteigtiems juridiniams asmenims atsiranda nauja prievolė pateikti Juridinių asmenų registrui detalią informaciją apie savo tikruosius naudos gavėjus bei minėtą informaciją gauti, saugoti ir esant poreikiui atnaujinti.