Nuo 2019 metų Bendrovės privalės atskleisti savo tikruosius naudos gavėjus Dec 17

Informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. visiems Lietuvos Respublikoje įsteigtiems juridiniams asmenims atsiranda nauja prievolė pateikti Juridinių asmenų registrui detalią informaciją apie savo tikruosius naudos gavėjus bei minėtą informaciją gauti, saugoti ir esant poreikiui atnaujinti.

Read more ›

Nuo 2019 m. didėja minimalus darbo užmokestis Nov 23

Vyriausybė pritarė minimalios mėnesinės algos ir minimalaus valandinio atlyginio didinimui nuo 2019 m. sausio 1 d. Žemiau nurodyti nauji patvirtini dydžiai:
Read more ›

Darbo užmokesčio apmokestinimo pasikeitimai nuo 2019 m. Aug 16

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Seimas priėmė įstatymų pakeitimus, kuriais keičiami darbo užmokesčio skaičiavimo principai.
Read more ›

Komandiruočių tvarka - kuo tai naudinga darbdaviui? Jun 15

LR Darbo kodekso 107 str. 2 d. yra įtvirtinta nuostata, jog jeigu komandiruotės metu darbuotojas patiria papildomų sąnaudų (transporto, kelionės, nakvynės ir kitų išlaidų), darbdavys jas turi kompensuoti.
Read more ›

Nauji dienpinigių dydžiai nuo 2018.07.01 Jun 07

Nuo 2018 m. liepos 1 dienos keičiasi dienpinigių dydžiai Lietuvoje ir užsienyje. Dienpinigių normos pakeistos keliaujant į daugelį valstybių.
Read more ›

Pelno mokesčio lengvatos May 30

Norime jums priminti apie egzistuojančias galimybes pasinaudoti Pelno mokesčio įstatyme numatytomis lengvatomis. Bendrovės, norėdamos pasinaudoti lengvatomis privalo atitikti visas Pelno mokesčio įstatyme nurodytas sąlygas.
Read more ›

Priminimas darbdaviams: ar tenkinate naujojo Darbo kodekso reikalavimus? May 24

Praėjusią vasarą įsigaliojęs naujasis Darbo kodeksas (toliau - DK) pakeitė darbo santykių reglamentavimą bei numatė papildomas pareigas bendrovių vadovams. Išimtiniai reikalavimai taip pat nustatyti įmonėms, kuriose dirba 20 ir daugiau bei 50 ir daugiau darbuotojų. Toliau išdėstome esminius pokyčius, kurie turėjo būti įgyvendinti per pastaruosius metus, kad naujojo DK reikalavimai būtų patenkinti. Read more ›

Svarbi informacija dėl delspinigių netaikymo už priskaičiuotą mokestį už aplinkos teršimą May 16

Informuojame, kad Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR Finansų ministerijos (toliau – VMI) pateikė oficialų išaiškinimą dėl delspinigių už pavėluotai priskaičiuotą ir sumokėtą mokestį už aplinkos teršimą (toliau- Išaiškinimas), kuris buvo priskaičiuotas dėl VŠĮ „Žaliasis taškas“ bei VŠĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ išduotų pažymų/ patvirtinimų panaikinimo. Read more ›
: