Algirdas yra sukaupęs ilgametę mokesčių konsultacijų patirtį, dalyvavęs įgyvendinant reikšmingus mokesčių optimizavimo bei mokestinės rizikos valdymo projektus, yra gerai susipažinęs su tarptautinės prekybos ir kitų sandorių apmokestinimo aspektais. Algirdas teikė konsultacijas finansų, draudimo, prekybos, gamybos, statybos, transporto, energetikos ir kituose sektoriuose veikiančioms įmonėms. Viena pagrindinių Algirdo specializacijos sričių – netiesioginiai mokesčiai bei Muitų sąjungos nuostatų taikymas.

Algirdas taip pat yra gerai susipažinęs su Lietuvos mokesčių administratoriaus veiklos principais, teikė konsultacijas mokesčių administratoriaus kontrolės veiksmų optimizavimo klausimais.

„Džiaugiuosi, galėdamas prisijungti prie Leinonen Lietuva komandos ir padėti jai siekti mokesčių konsultacijų veiklos plėtros Lietuvoje tikslų. Esame pasirengę ne tik užtikrinti mūsų esamų apskaitos klientų tinkamą ir optimalų mokestinių prievolių vykdymą, tačiau ir sėkmingam bendradarbiavimui su Lietuvos bei užsienio įmonėmis, siekiant padėti spręsti jų sudėtingus mokestinius klausimus“, – teigė A.Kviklys.