Aukšto lygio buhalterinė apskaita, DU apskaita, konsultacinės bei administravimo paslaugos 


Leinonen siūlo paslaugas, leidžiančias įmonėms plėtoti sėkmingą tarptautinį verslą. Mes esame apskaitos specialistai, gebantys išspręsti visus su pramone susijusius klausimus ir pasiūlyti unikalias iš išorės teikiamų paslaugų galimybes. Be to, Leinonen pasirūpina atlyginimų apskaitos problemomis ir teikia profesionalias konsultacijas, susijusias su apskaitos ir tarptautinio verslo operacijomis. Įvairios administravimo paslaugos taip pat įeina į mūsų teikiamų paslaugų pasirinkimą kaip jų sudėtinė dalis. 


Leinonen Lithuania daugiausiai aptarnauja įvairaus dydžio tarptautinius klientus. Tačiau vietinių klientų Lietuvoje skaičius taip pat auga. Vilniaus ir Kauno biurai priklauso tarptautinei apskaitos ir konsultacinei bendrovei Leinonen Group.

Orientacija į klientą

Mūsų paslaugos orientuotos į klientą. Tai reiškia, kad, nepaisant to, jog kiekviena įmonė turi savo poreikių, Leinonen visais atvejais klientui parengia individualų paslaugų paketą. Mūsų klientai gauna profesionalias ir individualias paslaugas visais su apskaita susijusiais klausimais. Mūsų stiprybė - gerai apmokytas ir patyręs personalas, kurio tikslas – palaikyti abipusiai naudingus tarptautinius ryšius su klientais.  

Sutartinės paslaugos iš išorės  – Orientavimasis į pagrindinį verslą


Orientavimasis į pagrindinį verslą yra svarbus, vykdant veiklą užsienio rinkose. Labai tipiškas sprendimas, kurį įmonės priima, nepaisant pramonės šakos, yra finansų apskaitos ir visų susijusių administravimo paslaugų pagal sutartį pirkimas iš patikimo išorės partnerio. Daugumai tarptautinių įmonių tai tik natūrali sėkmingo ir efektyvaus verslo dalis. 

Iš išorės perkamos apskaitos paslaugos populiarios ne tik dėl jų kaštų efektyvumo, bet ir dėl geresnių rezultatų ir garantuotos kokybės. Be to, patikimas buhalteris yra vienas iš vertingiausių išteklių įmonėje, kurioje galioja pilnos verslo kontrolės ir saugumo reikalavimai.

Darbas su mumis apsaugos jus nuo problemų, susijusių su buhalterinės apskaitos klaidomis, ir leis sutelkti dėmesį į pagrindinį verslą. Mes turime sukaupę naujausias žinias apie pramonę, ir bendradarbiaudami su mumis sutaupysite savo laiką ir energiją.   

Paslaugų pirkimo iš išorinio tiekėjo nauda:

  • Nuolatinė apskaita 365 dienas per metus
  • Jokių nedarbingumo lapelių, atostogų ar motinystės atostogų.
  • Aukščiausios kokybės paslaugos priimtina kaina
  • Naujausias vietos biurokratinių ir verslo įstatymų supratimas
  • Greitai prieinama finansiniu požiūriu vertinga informacija
  • Laiku pateikiamos ataskaitos ir finansinės suvestinės
  • Galimybė sutelkti dėmesį į kitų sėkmingo verslo sričių plėtrą
 

Buhalteriai ir konsultantai jūsų paslaugoms


Problemos, kurias naujose rinkose patiria besiplečiančios įmonės, dažnai yra susijusios su kultūriniais ir verslo administravimo skirtumais skirtingose šalyse. Nors dėl bendrų Europos Sąjungos reglamentų mūsų paslaugų regione verslo aplinką yra stabilesnė, apskaitos standartai, įstatymai, taisyklės ir geriausia vadybos praktika dar ženkliai skiriasi.      

 
Visi Leinonen biurai prisitaikė prie vietos verslo sąlygų ir pritaiko naujausias žinias pramonės srityje. Mūsų vadybininkai ir buhalteriai yra susipažinę su įvairiomis verslo kultūromis, daugeliu tarptautinių apskaitos standartų ir vietos įstatymais, todėl sugeba padėti klientams išspręsti jų problemas.

Žr. visą tarptautinį Leinonen Group aptarnaujamą regioną.
:

Aukštos kokybės Buhalterinė apskaita ir Mokesčių konsultacijos

Tarptautinių klientų aptarnavimas, naudojantis patirtimi

Patikimas finansų valdymas - vienas iš kertinių akmenų mūsų sėkmingame versle. Mes padedame šimtams tarptautinių ir vietinių įmonių vykdyti  verslą Lietuvoje. Kiekvienas klientas mums svarbus, nepaisant įmonės dydžio, apyvartos ar veiklos srities.

Turime daugiau kaip 40 patyrusių specialistų, teikiančių aukšto lygio mokesčių ir apskaitos paslaugas plačiam ratui klientų, įsikūrusių ar ketinančių vykdyti veiklą Lietuvoje.

Daugiau skaitykite Apie Mus

Mes esame ISO 9001 sertifikuota įmonė

Leinonen Lithuania įgijo Bureau Veritas ISO 9001:2008 kokybės sertifikatą.
Šis sertifikatas patvirtina, kad mūsų kompanija įgyvendino
ir vadovaujasi sertifikuota
vadybos sistema bei kokybės valdymo principais, kurie yra
pripažįstami tarptautiniu mastu. Turima kokybės vadybos sistema užtikrina, kad mūsų teikiamos apskaitos paslaugos klientams yra aukštos kokybės ir yra orientuota į kliento specifinius poreikius.


Vieną kartą per ketvirtį gaukite trumpą santrauką pagrindinių naujienų, kurios gali įtakoti Jūsų verslo finansus:


Latest news

Nuo 2019 metų Bendrovės privalės atskleisti savo tikruosius naudos gavėjus Dec 17

Informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. visiems Lietuvos Respublikoje įsteigtiems juridiniams asmenims atsiranda nauja prievolė pateikti Juridinių asmenų registrui detalią informaciją apie savo tikruosius naudos gavėjus bei minėtą informaciją gauti, saugoti ir esant poreikiui atnaujinti.