Atlyginimų apskaitos paslaugos


Atlyginimų apskaitaAtlyginimų administravimas
- Atlyginimo apskaičiavimas
- Algalapių paruošimas
- Apmokėjimo operacijos
- Darbuotojų apskaita
- Darbo teisė
- Sutartys

Darbuotojų atlyginimų valdymas yra pagrindinė verslo funkcija. Mes siūlome ekonomišką alternatyvą įmonėms, kurios pačios nenori tvarkyti atlyginimų apskaitos. Paprastai įmonės nėra pakankamai didelės, kad galėtų samdyti savo atlyginimų apskaitos specialistą, arba užsienio įmonės neturi pakankamai žinių apie vietinius galiojančius darbo reglamentus ir reikalavimus. Dažnai atlyginimų apskaitos paslaugos yra lanksčiai susiejamos su mūsų buhalterinės apskaitos paslaugomis. 


Atlyginimų apskaita Leinonen bendrovėje apima einamąją atlyginimų apskaitą, susijusią su darbuotojų atlyginimų apskaičiavimu ir mokesčių atskaitymu. Taip pat į atlyginimų apskaitą įeina privalomų dokumentų paruošimas ir algalapių apskaitos vedimas.

Atlyginimų administravimas Leinonen bendrovėje apima daugiau sudėtingų veiklų, tokių kaip darbo įstatymų taikymas, vietos reikalavimų stebėjimas, sutarčių parengimas ir darbuotojų apskaitos palaikymas. Taip pat galima užsakyti daugiau išsamių atlyginimų skaičiavimo operacijų. 

Atlyginimų valdymas Leinonen Lithuania


Dėl su atlyginimais susijusių paslaugų Lietuvoje prašome kreiptis į mūsų vietos biurą.

:

Aukštos kokybės Buhalterinė apskaita ir Mokesčių konsultacijos

Tarptautinių klientų aptarnavimas, naudojantis patirtimi

Patikimas finansų valdymas - vienas iš kertinių akmenų mūsų sėkmingame versle. Mes padedame šimtams tarptautinių ir vietinių įmonių vykdyti  verslą Lietuvoje. Kiekvienas klientas mums svarbus, nepaisant įmonės dydžio, apyvartos ar veiklos srities.

Turime daugiau kaip 40 patyrusių specialistų, teikiančių aukšto lygio mokesčių ir apskaitos paslaugas plačiam ratui klientų, įsikūrusių ar ketinančių vykdyti veiklą Lietuvoje.

Daugiau skaitykite Apie Mus

Mes esame ISO 9001 sertifikuota įmonė

Leinonen Lithuania įgijo Bureau Veritas ISO 9001:2008 kokybės sertifikatą.
Šis sertifikatas patvirtina, kad mūsų kompanija įgyvendino
ir vadovaujasi sertifikuota
vadybos sistema bei kokybės valdymo principais, kurie yra
pripažįstami tarptautiniu mastu. Turima kokybės vadybos sistema užtikrina, kad mūsų teikiamos apskaitos paslaugos klientams yra aukštos kokybės ir yra orientuota į kliento specifinius poreikius.


Vieną kartą per ketvirtį gaukite trumpą santrauką pagrindinių naujienų, kurios gali įtakoti Jūsų verslo finansus:


Latest news

Nuo 2019 metų Bendrovės privalės atskleisti savo tikruosius naudos gavėjus Dec 17

Informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. visiems Lietuvos Respublikoje įsteigtiems juridiniams asmenims atsiranda nauja prievolė pateikti Juridinių asmenų registrui detalią informaciją apie savo tikruosius naudos gavėjus bei minėtą informaciją gauti, saugoti ir esant poreikiui atnaujinti.