Buhalterinės apskaitos paslaugos


Finansų apskaita
Valdymo apskaita
- Buhalterinė apskaita
- Atitiktis
- Finansinės ataskaitos
- Ataskaitų pateikimas
- Vidinė kontrolė 
- Biudžeto sudarymas

Mūsų pagrindinė paslaugų sritis, Buhalterinė apskaita, yra viena iš svarbiausių bet kokio sėkmingo verslo funkcijų. Tai finansinių išteklių ir apskaitos informacijos matas. Kokybiška buhalterinė apskaita suteikia verslui skaidrumo ir sudaro vadovybei galimybes gauti aiškų įmonės finansinės padėties vaizdą. Be to, bet kokio dydžio įmonėse būtina registruoti ir įtraukti į ataskaitas verslo operacijas, sekti sąskaitų pateikimą ir stengtis išvengti problemų su mokesčių inspekcija bei kitomis vietinėmis institucijomis. 

Leinonen bendrovėje Buhalteriai sukuria ir veda tikslią ir nuoseklią buhalterinių įrašų registraciją, taip pat pateikia metines finansines ataskaitas, reikalingas visiems atskaitingumo ir juridiniams tikslams. Mūsų buhalteriai bendradarbiauja su klientais ir užtikrina, kad apskaitos informacija atitiktų vietos ir tarptautinius standartus.

Finansų apskaita, vykdoma Leinonen, suteikia ir pateikia ataskaitų pavidalu finansinę informaciją, reikalingą daugiausiai ne įmonių darbuotojams, o mokesčių inspekcijai, kreditoriams, tiekėjams, vyriausybės agentūroms ar kitiems suinteresuotiems asmenims. Finansų apskaita labai struktūrizuota, jai taikomi tiek vietos, tiek ir tarptautiniai apskaitos standartai. Mūsų finansų apskaita apima buhalterinę apskaitą, atitiktį vietos teisės aktams ir finansinių ataskaitų paruošimą.  

Valdymo apskaita, vykdoma Leinonen, suteikia ir pateikia ataskaitų pavidalu finansinę informaciją, skirtą daugiausiai įmonės vidaus tikslams. Ji suteikia pagrindą valdymui ir veiklos sprendimų priėmimui, reikalingą vadovams, darbdaviams ir savininkams. Mūsų valdymo apskaita apima atitinkamų ataskaitų pateikimą, vidaus kontrolę ir biudžeto sudarymą.

Buhalterinės paslaugos Leinonen Lithuania


Dėl Buhalterinės apskaitos paslaugų Lietuvoje, kreipkitės į mūsų biurą: žiūrėti kontaktai

:

Aukštos kokybės Buhalterinė apskaita ir Mokesčių konsultacijos

Tarptautinių klientų aptarnavimas, naudojantis patirtimi

Patikimas finansų valdymas - vienas iš kertinių akmenų mūsų sėkmingame versle. Mes padedame šimtams tarptautinių ir vietinių įmonių vykdyti  verslą Lietuvoje. Kiekvienas klientas mums svarbus, nepaisant įmonės dydžio, apyvartos ar veiklos srities.

Turime daugiau kaip 40 patyrusių specialistų, teikiančių aukšto lygio mokesčių ir apskaitos paslaugas plačiam ratui klientų, įsikūrusių ar ketinančių vykdyti veiklą Lietuvoje.

Daugiau skaitykite Apie Mus

Mes esame ISO 9001 sertifikuota įmonė

Leinonen Lithuania įgijo Bureau Veritas ISO 9001:2008 kokybės sertifikatą.
Šis sertifikatas patvirtina, kad mūsų kompanija įgyvendino
ir vadovaujasi sertifikuota
vadybos sistema bei kokybės valdymo principais, kurie yra
pripažįstami tarptautiniu mastu. Turima kokybės vadybos sistema užtikrina, kad mūsų teikiamos apskaitos paslaugos klientams yra aukštos kokybės ir yra orientuota į kliento specifinius poreikius.


Vieną kartą per ketvirtį gaukite trumpą santrauką pagrindinių naujienų, kurios gali įtakoti Jūsų verslo finansus:


Latest news

Nuo 2019 metų Bendrovės privalės atskleisti savo tikruosius naudos gavėjus Dec 17

Informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. visiems Lietuvos Respublikoje įsteigtiems juridiniams asmenims atsiranda nauja prievolė pateikti Juridinių asmenų registrui detalią informaciją apie savo tikruosius naudos gavėjus bei minėtą informaciją gauti, saugoti ir esant poreikiui atnaujinti.