Administravimo paslaugos


Verslo administravimasBendrasis administravimas
- Sąskaitų išrašymas
- Mokėjimų tvarkymas
- Registravimai
- Juridinio adreso paslauga ir pašto tvarkymas
- Kliento atstovavimas
- Archyvavimas


Visos bendrovės turi rūpintis įvairiomis administracinėmis operacijomis. Kai kurios operacijos yra glaudžiai susijusios su sėkmingu verslu, o kitos – tik su vietos teisės aktais arba biurokratija. Be to, bendrovė privalo rūpintis verslo sandoriais, o vietos institucijos dažnai reikalauja atlikti tam tikras procedūras konkrečiu laiku ir konkrečioje vietoje. Jūsų vietinis Leinonen biuras gali lengvai perimti šias dažnai sudėtingas ir ilgai trunkančias operacijas.  Leinonen bendrovėje administravimo paslaugos yra glaudžiai susijusios su mūsų apskaitos ir atlyginimų valdymo paslaugomis. Verslo administravimo paslaugos, tokios kaip mokėjimų tvarkymas, sąskaitų išdavimas arba PVM registravimas pagal vietos reikalavimus yra lengvai sutvarkomos mūsų profesionalių buhalterių.

Bendrojo administravimo paslaugos Leinonen bendrovėje leidžia mūsų klientams patogiau tvarkyti savo verslą. Esant pageidavimui, galime, pvz., atstovauti savo klientus valdžios institucijose, archyvuoti apskaitos duomenis bei suteikti juridinio adreso arba pašto tvarkymo paslaugas. 

Leinonen Lithuania administravimas


Lietuvoje turime administratorių komandą, padėsiančią jums tvarkyti kasdienius darbus. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mūsų vietiniu biuru.

:

Aukštos kokybės Buhalterinė apskaita ir Mokesčių konsultacijos

Tarptautinių klientų aptarnavimas, naudojantis patirtimi

Patikimas finansų valdymas - vienas iš kertinių akmenų mūsų sėkmingame versle. Mes padedame šimtams tarptautinių ir vietinių įmonių vykdyti  verslą Lietuvoje. Kiekvienas klientas mums svarbus, nepaisant įmonės dydžio, apyvartos ar veiklos srities.

Turime daugiau kaip 40 patyrusių specialistų, teikiančių aukšto lygio mokesčių ir apskaitos paslaugas plačiam ratui klientų, įsikūrusių ar ketinančių vykdyti veiklą Lietuvoje.

Daugiau skaitykite Apie Mus

Mes esame ISO 9001 sertifikuota įmonė

Leinonen Lithuania įgijo Bureau Veritas ISO 9001:2008 kokybės sertifikatą.
Šis sertifikatas patvirtina, kad mūsų kompanija įgyvendino
ir vadovaujasi sertifikuota
vadybos sistema bei kokybės valdymo principais, kurie yra
pripažįstami tarptautiniu mastu. Turima kokybės vadybos sistema užtikrina, kad mūsų teikiamos apskaitos paslaugos klientams yra aukštos kokybės ir yra orientuota į kliento specifinius poreikius.


Vieną kartą per ketvirtį gaukite trumpą santrauką pagrindinių naujienų, kurios gali įtakoti Jūsų verslo finansus:


Latest news

Nuo 2019 metų Bendrovės privalės atskleisti savo tikruosius naudos gavėjus Dec 17

Informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. visiems Lietuvos Respublikoje įsteigtiems juridiniams asmenims atsiranda nauja prievolė pateikti Juridinių asmenų registrui detalią informaciją apie savo tikruosius naudos gavėjus bei minėtą informaciją gauti, saugoti ir esant poreikiui atnaujinti.