Jau beveik 20 m. Lietuvoje kuriame apskaitos ir mokesčių politiką savo klientams. Mūsų klientai įvairūs - nuo verslą pradedančių iki tarptautinių akcijų biržose kotiruojamų bendrovių. Vienas dalykas vienija mūsų klientus – tai tarptautinė prekyba.

Pastaruosius metus vis didėja mokesčių administratoriaus dėmesys sandorių dokumentavimui ir 0 proc. PVM tarifo taikymo pagrįstumui, todėl kviečiame į praktinį seminarą drauge padiskutuoti klausimais, kaip apsisaugoti nuo 0 proc. PVM tarifo

taikymo rizikos:

  • Ar esame pasirengę apsiginti nuo įtarimų aplaidumu ir sukčiavimu?
  • Ar visuomet galime naudotis trikampės prekybos supaprastinimu?
  • Ar gerai pažįstame pirkėją ir tarpininkus?
  • Ar iš vežėjų gauname viską, ko reikia?
  • VMI rekomendacijos: kaip teoriją paversti patikimais dokumentais?
  • Kokie veiksmai ir dokumentai padėtų apsisaugoti?
  • Kokiomis atsakomybėmis turėtų pasidalinti įmonės darbuotojai?

Programa
13:00 – 14:30  
Prezentacija apie tarptautinės prekybos sandorių dokumentavimo praktinius aspektus ir kaip valdyti 0 proc. PVM tarifo taikymo riziką, pasidalins klientų atstovavimo mokestiniuose patikrinimuose ir bendravimo su VMI specialistais patirtimi.
14:30 – 15:00
Kavos pertraukėlė
15:00 – 17:00
Prezentacijos pratęsimas bei praktinių situacijų, schemų aptarimas,
Leinonen rekomendacijos.

Renginio data – 2015 m. lapkričio 11 d.

Renginio vieta – viešbutis „Romantic“, Kranto g. 24, Panevėžys.

Mokestis už dalyvavimą seminare – Jūsų klausimas, prekybos schema ar praktinė situacija, susijusi su diskusijos tema. Siekiame, kad diskusijos dalyvis gautų kuo didesnę naudą, todėl pateiktas situacijas panaudosime praktinėje dalyje.  

Dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame iš įmonės po vieną atstovą. Prašome registruotis (nurodyti vardą ir pavardę, atstovaujamą įmonę bei pareigas) ir siųsti klausimus el. pašto adresu events@leinonen.lt.
:

Aukštos kokybės Buhalterinė apskaita ir Mokesčių konsultacijos

Tarptautinių klientų aptarnavimas, naudojantis patirtimi

Patikimas finansų valdymas - vienas iš kertinių akmenų mūsų sėkmingame versle. Mes padedame šimtams tarptautinių ir vietinių įmonių vykdyti  verslą Lietuvoje. Kiekvienas klientas mums svarbus, nepaisant įmonės dydžio, apyvartos ar veiklos srities.

Turime daugiau kaip 40 patyrusių specialistų, teikiančių aukšto lygio mokesčių ir apskaitos paslaugas plačiam ratui klientų, įsikūrusių ar ketinančių vykdyti veiklą Lietuvoje.

Daugiau skaitykite Apie Mus

Mes esame ISO 9001 sertifikuota įmonė

Leinonen Lithuania įgijo Bureau Veritas ISO 9001:2008 kokybės sertifikatą.
Šis sertifikatas patvirtina, kad mūsų kompanija įgyvendino
ir vadovaujasi sertifikuota
vadybos sistema bei kokybės valdymo principais, kurie yra
pripažįstami tarptautiniu mastu. Turima kokybės vadybos sistema užtikrina, kad mūsų teikiamos apskaitos paslaugos klientams yra aukštos kokybės ir yra orientuota į kliento specifinius poreikius.


Vieną kartą per ketvirtį gaukite trumpą santrauką pagrindinių naujienų, kurios gali įtakoti Jūsų verslo finansus:


Latest news

Nuo 2019 metų Bendrovės privalės atskleisti savo tikruosius naudos gavėjus Dec 17

Informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. visiems Lietuvos Respublikoje įsteigtiems juridiniams asmenims atsiranda nauja prievolė pateikti Juridinių asmenų registrui detalią informaciją apie savo tikruosius naudos gavėjus bei minėtą informaciją gauti, saugoti ir esant poreikiui atnaujinti.