Regina Marcinkevičienė
Buhalterė                                                                                        

Leinonen grupės įmonėje Vilniuje dirbu nuo 1997 m. lapkričio mėn. Tuo metu tai buvo viena iš nedaugelio kompanijų, teikiančių apskaitos paslaugas Lietuvoje. Džiugu, kad per 20 metų įmonė nuo mažos su keletą darbuotojų ir keletą klientų išaugo iki didelės kompanijos Lietuvoje turinčius ofisus ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, kuriuose dirba beveik 50 darbuotojų, teikiančius profesionalias apskaitos ir mokesčių konsultavimo paslaugas daugiau nei 200 tarptautinių įmonių.

Man pasisekė, kad jog turėjau galimybę su Leinonen augti kartu ir įgyti daug žinių bei darbo patirties buhalterinės apskaitos srityje.

20 metų Leinonen veiklos Lietuvoje jubiliejaus proga norėčiau palinkėti tolimesnės kompanijos plėtros ir efektyvaus bendradarbiavimo su klientais.


Vida Kisielytė-Matakienė
 Kokybės vadovė                                                                                    

Leinonen kompanijoje dirbu nuo 1999 m. pradžios, taigi galiu sakyti kad per tą laiką Leinonen tapo mano antraisiais namais. Nežiūrint į tai, kad dirbu čia jau nemažai metų, darbas čia man netapo rutina-nauji klientai, naujos patirtys, nauji iššūkiai-visada atsiranda sričių kur galima tobulėti ir kaip specialistui ir kaip asmenybei.

Žvelgiant iš dabarties smagu matyti kaip per tuos septyniolika metų nedidelė apskaitos kompanija tapo solidžia, veikiančia net 11 šalių įmone, teikiančia aukštos kokybės paslaugas. Džiaugiuosi, kad per tuos metus išliko nepakitęs kompanijos požiūris į darbuotoją kaip į pagrindinį pridėtinės vertės kūrėją.

Tikiuosi kad ir ateityje Leinonen kompanija augs Lietuvoje ir dar stipriau įsitvirtins ir kitose šalyse, kad ir toliau garsės kaip aukštos darbo kultūros ir kokybiškas paslaugas teikianti įmonė.


:

Aukštos kokybės Buhalterinė apskaita ir Mokesčių konsultacijos

Tarptautinių klientų aptarnavimas, naudojantis patirtimi

Patikimas finansų valdymas - vienas iš kertinių akmenų mūsų sėkmingame versle. Mes padedame šimtams tarptautinių ir vietinių įmonių vykdyti  verslą Lietuvoje. Kiekvienas klientas mums svarbus, nepaisant įmonės dydžio, apyvartos ar veiklos srities.

Turime daugiau kaip 40 patyrusių specialistų, teikiančių aukšto lygio mokesčių ir apskaitos paslaugas plačiam ratui klientų, įsikūrusių ar ketinančių vykdyti veiklą Lietuvoje.

Daugiau skaitykite Apie Mus

Mes esame ISO 9001 sertifikuota įmonė

Leinonen Lithuania įgijo Bureau Veritas ISO 9001:2008 kokybės sertifikatą.
Šis sertifikatas patvirtina, kad mūsų kompanija įgyvendino
ir vadovaujasi sertifikuota
vadybos sistema bei kokybės valdymo principais, kurie yra
pripažįstami tarptautiniu mastu. Turima kokybės vadybos sistema užtikrina, kad mūsų teikiamos apskaitos paslaugos klientams yra aukštos kokybės ir yra orientuota į kliento specifinius poreikius.


Vieną kartą per ketvirtį gaukite trumpą santrauką pagrindinių naujienų, kurios gali įtakoti Jūsų verslo finansus:


Latest news

Nuo 2019 metų Bendrovės privalės atskleisti savo tikruosius naudos gavėjus Dec 17

Informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. visiems Lietuvos Respublikoje įsteigtiems juridiniams asmenims atsiranda nauja prievolė pateikti Juridinių asmenų registrui detalią informaciją apie savo tikruosius naudos gavėjus bei minėtą informaciją gauti, saugoti ir esant poreikiui atnaujinti.