Latest news

Nuo 2019 metų Bendrovės privalės atskleisti savo tikruosius naudos gavėjus Dec 17

Informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. visiems Lietuvos Respublikoje įsteigtiems juridiniams asmenims atsiranda nauja prievolė pateikti Juridinių asmenų registrui detalią informaciją apie savo tikruosius naudos gavėjus bei minėtą informaciją gauti, saugoti ir esant poreikiui atnaujinti.

Aukštos kokybės Buhalterinė apskaita ir Mokesčių konsultacijos

Tarptautinių klientų aptarnavimas, naudojantis patirtimi

Patikimas finansų valdymas - vienas iš kertinių akmenų mūsų sėkmingame versle. Mes padedame šimtams tarptautinių ir vietinių įmonių vykdyti  verslą Lietuvoje. Kiekvienas klientas mums svarbus, nepaisant įmonės dydžio, apyvartos ar veiklos srities.

Turime daugiau kaip 40 patyrusių specialistų, teikiančių aukšto lygio mokesčių ir apskaitos paslaugas plačiam ratui klientų, įsikūrusių ar ketinančių vykdyti veiklą Lietuvoje.

Daugiau skaitykite Apie Mus

Mes esame ISO 9001 sertifikuota įmonė

Leinonen Lithuania įgijo Bureau Veritas ISO 9001:2008 kokybės sertifikatą.
Šis sertifikatas patvirtina, kad mūsų kompanija įgyvendino
ir vadovaujasi sertifikuota
vadybos sistema bei kokybės valdymo principais, kurie yra
pripažįstami tarptautiniu mastu. Turima kokybės vadybos sistema užtikrina, kad mūsų teikiamos apskaitos paslaugos klientams yra aukštos kokybės ir yra orientuota į kliento specifinius poreikius.


Vieną kartą per ketvirtį gaukite trumpą santrauką pagrindinių naujienų, kurios gali įtakoti Jūsų verslo finansus:


Apie Kompaniją

Leinonen yra profesionali ir patikima buhalterinių ir mokestinių paslaugų kompanija dirbanti Lietuvos rinkoje. Vilniaus ir Kauno biurai yra tarptautinės buhalterinių paslaugų bei konsultavimo įmonės Leinonen Group dalis.

Patikimi Profesionalai

Patirtis suteikia pasitikėjimo. Lietuvoje mes dirbame jau beveik 20 metų. Mes gerai išmanome besikeičiančias rinkas ir norime padėti išnaudoti visas jų teikiamas galimybes Susisiekite su mumis

Išskirtinis Klientų Aptarnavimas

Leinonen kompanijoje klientai yra aptarnaujami profesionalių buhalterių ir mokesčių konsultantų, kurie turi stiprius bendravimo įgūdžius ir visą reikalingą kompanijos paramą. Daugiau skaityti Mūsų paslaugos

: