Darbo užmokesčio apmokestinimo pasikeitimai nuo 2019 m. Aug 16

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Seimas priėmė įstatymų pakeitimus, kuriais keičiami darbo užmokesčio skaičiavimo principai.
Read more ›

Komandiruočių tvarka - kuo tai naudinga darbdaviui? Jun 15

LR Darbo kodekso 107 str. 2 d. yra įtvirtinta nuostata, jog jeigu komandiruotės metu darbuotojas patiria papildomų sąnaudų (transporto, kelionės, nakvynės ir kitų išlaidų), darbdavys jas turi kompensuoti.
Read more ›

Nauji dienpinigių dydžiai nuo 2018.07.01 Jun 07

Nuo 2018 m. liepos 1 dienos keičiasi dienpinigių dydžiai Lietuvoje ir užsienyje. Dienpinigių normos pakeistos keliaujant į daugelį valstybių.
Read more ›

Pelno mokesčio lengvatos May 30

Norime jums priminti apie egzistuojančias galimybes pasinaudoti Pelno mokesčio įstatyme numatytomis lengvatomis. Bendrovės, norėdamos pasinaudoti lengvatomis privalo atitikti visas Pelno mokesčio įstatyme nurodytas sąlygas.
Read more ›

Priminimas darbdaviams: ar tenkinate naujojo Darbo kodekso reikalavimus? May 24

Praėjusią vasarą įsigaliojęs naujasis Darbo kodeksas (toliau - DK) pakeitė darbo santykių reglamentavimą bei numatė papildomas pareigas bendrovių vadovams. Išimtiniai reikalavimai taip pat nustatyti įmonėms, kuriose dirba 20 ir daugiau bei 50 ir daugiau darbuotojų. Toliau išdėstome esminius pokyčius, kurie turėjo būti įgyvendinti per pastaruosius metus, kad naujojo DK reikalavimai būtų patenkinti. Read more ›

Svarbi informacija dėl delspinigių netaikymo už priskaičiuotą mokestį už aplinkos teršimą May 16

Informuojame, kad Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR Finansų ministerijos (toliau – VMI) pateikė oficialų išaiškinimą dėl delspinigių už pavėluotai priskaičiuotą ir sumokėtą mokestį už aplinkos teršimą (toliau- Išaiškinimas), kuris buvo priskaičiuotas dėl VŠĮ „Žaliasis taškas“ bei VŠĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ išduotų pažymų/ patvirtinimų panaikinimo. Read more ›

Lietuva formaliai pakviesta tapti 36-ąja EBPO nare May 10

Lietuva sulaukė formalaus kvietimo tapti 36-ąja Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (toliau - EBPO) nare. Apie kvietimą neeiliniame Seimo posėdyje pranešė Lietuvos premjeras Saulius Skvernelis.
Read more ›

Leinonen Belarus pradėjo verslą Minske May 03

Džiaugiamės galėdami informuoti savo klientus ir partnerius, kad Leinonen išsiplėtė Rytų Europos rinkoje, įtraukdama Baltarusiją. Mūsų Minsko biuras yra visiškai naujas ir priklauso patronuojančiajai bendrovei Leinonen Group. Jis teikia tas pačias aukštos kokybės apskaitos, darbo užmokesčio ir konsultavimo paslaugas, kurias Leinonen teikia visoje Europoje. Naujajam biurui vadovauja Suomijos pilietis Tuomas M. Pukkala. Biuras įsikūręs istorinio Minsko centro širdyje, Zybitskaya gatvėje 4.
Read more ›
: