Leinonen Lietuva Naujienlaiškis - tai periodinis leidinys, informuojantis apie aktualiausių norminių aktų pasikeitimus Lietuvoje. 

Norėdami užsiprenumeruoti ir el. paštu gauti Leinonen Lietuva Naujienlaiškį, užsiregistruokite mūsų gavėjų sąraše.  


:

Aukštos kokybės Buhalterinė apskaita ir Mokesčių konsultacijos

Tarptautinių klientų aptarnavimas, naudojantis patirtimi

Patikimas finansų valdymas - vienas iš kertinių akmenų mūsų sėkmingame versle. Mes padedame šimtams tarptautinių ir vietinių įmonių vykdyti  verslą Lietuvoje. Kiekvienas klientas mums svarbus, nepaisant įmonės dydžio, apyvartos ar veiklos srities.

Turime daugiau kaip 40 patyrusių specialistų, teikiančių aukšto lygio mokesčių ir apskaitos paslaugas plačiam ratui klientų, įsikūrusių ar ketinančių vykdyti veiklą Lietuvoje.

Daugiau skaitykite Apie Mus

Mes esame ISO 9001 sertifikuota įmonė

Leinonen Lithuania įgijo Bureau Veritas ISO 9001:2008 kokybės sertifikatą.
Šis sertifikatas patvirtina, kad mūsų kompanija įgyvendino
ir vadovaujasi sertifikuota
vadybos sistema bei kokybės valdymo principais, kurie yra
pripažįstami tarptautiniu mastu. Turima kokybės vadybos sistema užtikrina, kad mūsų teikiamos apskaitos paslaugos klientams yra aukštos kokybės ir yra orientuota į kliento specifinius poreikius.


Vieną kartą per ketvirtį gaukite trumpą santrauką pagrindinių naujienų, kurios gali įtakoti Jūsų verslo finansus:


Latest news

Ar darbdavys turi teisę stebėti darbuotojo asmeninį susirašinėjimą? Apr 04

Remiantis galiojančiomis įstatymų nuostatomis bei teismų praktikos analize, galima teigti, jog darbdavys turi teisę kontroliuoti darbuotojų elektroninį susirašinėjimą, jeigu įmonės vidaus tvarkos taisyklėse ar kitame vidaus dokumente aiškiai nurodyta, kad darbo priemones asmeniniams poreikiams naudoti draudžiama bei įtvirtinta darbdavio teisė vykdyti stebėjimą bei tikrinimą. Su tokiomis taisyklėmis darbuotojas privalo būti tinkamai supažindintas, o stebėjimas galimas tik tokiu atveju, jei tai būtina, teisėta bei proporcinga, taip pat jeigu darbuotojas apie tokį stebėjimą yra informuotas iš anksto.